Kategorie | Akční hry, Wii hry

Madworld - nejen vituální masakr

Napsal admin dne 14 Květen 2009

madworld_logo

Přijde vám Wii Dětské? Tak tohle to vyvrací. Tento masakr svým dětem na hraní asi nepustíte. Tento černobílý koktejl s rudou krví vás nenechá klidné. Pro pařany stříleček či vyvražˇovaček dobrá zpráva, pro rodiče zase smutná.

madworld_480

Graficky je hra nevšedni…tedy pro mě dechberoucí megabrutální a místy i kzblitoidní. Černobíle pekloscény jsou proloženy rudou krví. Hra je neobyčejně krvavým počinem, jenž je podtržen právě zmíněným grafickým provedením. Samozřejmě že to není palba hned od začátku(tedy je ale stále to narůstá) a autoři si gradaci uchovali až do samotného konce(pravděpodobně…)

946343_20090311_embed002

Již od počátku všude leží či lítají usekané končetiny či jiné části těla. Chuťovkou jsou napíchané hlavy na ledacčems. Když už si zvyknete na barevnou nebarevnost(čili černo bílo červenou) tak vám do toho blikne výrazná žlutá s komiksovým naznačením zvuku. Kurňa jak já se tolikrát lekl… brr.

madworld-pre-release-article

Při hraní hry získáváte schopnosti a odemykají se vám zbraně ale i drogy. Když jsem u těch drog. Podle mě team který tuto hru splodil strávil psycho večery na nějaké droze a to nejednou. Onio totiž ani pořádně nepromysleli děj hry. I když je trochu okoukaný, tak díky celkovému zpracování hry na něm vůůůůbec nesejde. Cílem hry je zmasakrovat co nejvíce žívých a nenechávat zraněné…

946343_20090311_embed001

Asi nejpoutavější zbraní je motorová pila… jak s ní se dá řádit, to je proste pará… teda k zblití…
Bohužel jsem asi nasycen touto vizuální lahůdkou natolik že mě to příjde proste “moc”. Nebo to prostenerve jen “koule” ale hlavně oči. Po 20 ti minutách řežby přestávám to blikání zvládat…Rozhodně se ale vracím, jen co mě přestaně třeštit hlava…

Zanechte komentar

You must be logged in to post a comment.