Mario Power Tennis

Napsal admin dne 14 Květen 2009

i-5737

Patříte mezi ty které doslova nadchnul tennis z kolekce WiiSports? Tak nastražte ucho. Pokud vás již omrzelo koukat na vámi vytvořený charakter aloe hra vás stále bnaví, bude vás pravděpodobně bavit i tato….drsně řečeno… mutace. Byla jen otázka času než Nintendo udělá Tennis s nějakou ze svých obvyklých postaviček. A proč to neudělat s tou nejvýznamnější - Mariem, dále k tomu přidat jeho obvyklé společníky a máme tu hru, která by mohla být HIT. Mohla ale není. Aspoň ne pro většinu lidí…

mario_power_tennis-3

Tím ale nechci říci že je jakkoliv špatná. Jen to prostě není nic nového, nějak vylepšeného, možná trochu přepracovali ovládání, ale jen trochu. Nintendo se drží své tradice, místy je to sice Faux-Paux ale Nintendo prostě takové je, občasnou kýčovitost a přeplácanost si nese tato značka odjakživa, ale možná také díky tomu je tam kde teď je.

i-5736

Tím co nazývám kýčovitostí by se dalo nazvat to když máte speciální úder. Z rakety se stane najedou kladivo či něco jiného a míček pak prostě letí jak splašenej. Myšlenka Tennis nějak oživit by asi byla dobrá ale zde to dobré pro mě končí. Další takové věci prosím už ne. V některých hrách je to roztomilé ale zde to vyznívá trapně. Nicméně i přes toto jsem ztrávil mnoho hodin hraním a sem tam se prostě pozastavil nad stupidním nápadem jak tu hru oživili.

mario_power_tennis-4

Ačkoliv zde postuji krásné obrázky, tak co se hry týče, opak je pravdou. Vůbec si nedali záležet. Je mě jasné že naše Wii nejsou v next gen konzolích kvůli grafice ale tohle co prezentují je trochu ostuda. Aspoň že si postavičky zachovávají roztomilost. Hra nabízí různé minihry, některé jsou k pousmání a rádi si pohrajete ale něco spadá do kategorie OMG/Proboha. :)

Nechci hru nějak moc schazovat ale když už se něco dělá, má to být pořádně a to zde prostě není. Pokud jste tedy zaseknutí u Wii Sports, zůstaňte u té hry a tohle raději přeskočte.

Zanechte komentar

You must be logged in to post a comment.