Kategorie | Informace, Novinky, Wii hry

Wii Fit 2 potvrzen

Napsal admin dne 01 Duben 2009

wii-fit2

S radostí jsem přijal zprávu, dokonce tiskovou, o tom že WiiFit s pořadovým číslem 2 bude. A bylo také na čase. Současné triky už přeci jen sem tam nudili a chce to něco více. Wii Fit 2 by mělo mít podtext Full Body Workout . Co se pod tímto názvem bude skrývat se nechme překvapit ale lze očekávat že se bude jednat o obsáhlejší, propracovanější a oku lahodící cvičební hru. Právě Wii Fit přivedl ke konzolovému hraní nejednu rodinu.

Celý koncept prvního dílu Wii Fit i po dlouhých měsících obdivuji. Od nintenda to byl opravdu povedený tah. Stejně jako s Wii Sports. Jednoduché a úderné minihry, které vás nenutí trávit celé dny před obrazovkou. Mnohé nehráče odrazovala složitost her, nastavená, ovládání a menu. To se prostě u Wii Fit nekonná. A stejně tak tomu bude u dvojky.

1213459513_42_wiifit1

Program Wii Fit se rozšíří o 4 kategorie. Stávající kategorie Aerobic Exercises, Muscle Workouts, Yoga a Balance Games zůstanou a dočkají se nového provedení ale nové kategorie by měli přinést něco jiného, nového - názvy kategorií byly v tiskové zprávě zmíněny ale ne zas tak přesně stanoveny. První bude Spalování tuků, následně kontrola stability těla, kontrola stavby svalů a další. Přesné názvy kategorií se jistě dozvíme později ale již nyní je jasné že rozšíření bude obsahovat to po čem mnozí volali. Navíc se spekuluje a vyšších možnostech cviky kombinovat a to ne jen tak jak si navoilíte ale prostě mít sestavy a ty projet celé bez nutnosti každé 3 minuty ovladačem volit co dále.

A kdy se novinky dočkáme? z tiskové zprávy je patrné toto

Full Body Workout launches in North America in Q4 2009.

čili prostě někdy okolo vánoc, kdy bude následovat Evropa zatím není jasné.

Zanechte komentar

You must be logged in to post a comment.