Kategorie | Sportovní hry, Wii hry

Wii Sports

Napsal admin dne 09 Leden 2009

wiisports1

Wii Sports jsou standardně součástí záklaního balení při koupi Wii. To že dostanete takovouto hru je opravdu neocenitelné. I kdyby jste po dlouhou dobu neměli nic jiného, nebudete litovat. Wii Sports uhranuly celý svět. Jedná se o balíček 5 sportovních disciplín nebo her  až pro 4 hráče.

wii_sports

Prvním sportem je asi ten nejchytlavější, tj Tennis. Právě tato minihra je tahounem. Hrál jsme no teď už asi stovky “zápasů” ale stále neomrzela. Hra není příliš realistická ale v tom je zřejmě její kouzlo. Hrajete se svým Mii a při vyhraném zápase si zlepšujete  úroveň, pokud prohrajete, může se vám skóre odečíst, pokud to bude těsné, můžete získat drobné bodíky. Od úrovně Pro, tj od 1000 bodů jsou soupeři celkem zajímavý a leckeré výměny vás pěkně protáhnou.

tenniswii

Druhou minihrou je Baseball. Tato minihra vám umožní nadhazovat a odpalovat jako tomu je v reálném Baseballu, jen pozor ať máte Wiimote připoutaný k ruce, při této hře lítá snad nejvíce z ruky.

wii-sports

Třetí minihrou je Bowling. Máte zde několik možností nastavení a pak samotné vrhnutí, hra se hodí pro více hráčů, samotného hráče však také příjemně zabaví.

bowling

Čtvrtou minihrou je Golf.  K dospozici jsou 3 a 9 jamkové hřistě s třemi úrovněmi obtížnosti, Hratelnost je parádní a třeba nacvičíte správné máchnutí pro skutečný golf.

golf

Pátou minihrou je Box.

Poslední minihra je velice zábavná a dá asi nejvíce zabrat co se fyzičky týče. Jako jedinou hru z WiiSports ji hrajete s wiiMote a Nunchuckem. Pěkně do každé ručky a šermujete rukama jak o život. Pokud budete hrát s kamarádem, uvidíte že je to sakra zábavné.

wii-sports-20061020011945307

Zanechte komentar

You must be logged in to post a comment.