Chip pro Nintendo Wii

Napsal admin dne 24 Leden 2009

Chipování je sice nelegální ale také bohužel/bohudík běžné(bohužel pro výrobce her a bohudík pro uživatele). Ani tuto součást nemůžeme minout.Jednou he Homebrew a druhou je Chip(o jiných nevím).  Následky spojené s užíváním Chipu si nesete na vlastní riziko. Nikdo vás k tomu nenabádá. Ba naopak, spíše odrazuji. Instalace Chipu znamená ztrátu záruky. Sice se dá instalace Chipu a jeho případná odinstalace udělat tak že se nic nepozná ale spíše s touto variantou nepočítejme.  Neoficiální zásah do hardware je oficiálně roven ztrátě záruky. Pokud do chipu zainvestujete, musíte s tímto počítat. Společnost Nintendo samozřejmě s vypalováním her bojuje. Až na pár špatných vyjímek jsou vesměs všechny podobně dobré a Nintendo bojuje marně, ale snaha se musí nechat. Nejde říci že jeden chip je lepší než druhý. Mezi ty špatné vyjímky patří cyclone, ninjaa další, to jsou staré chipy a jak už to bývá, první chipy měli mouchy.

Mezi (snad)použitelné chipy patří D2Pro9 v3(červený se zkosenou hranou), D4Pro(červený obdélníkový), Wasabi V3(zelený), WiiKey 2(modrý)

mods-d2pro9v3mods-w4pro

mods-wasabiv3mods-wiikey2

Chipování se mě osobně nedotklo, tudíž jsem laikem. Jedinou mou zkušeností je komunikace s člověkem který chipy montuje.  Jeho  cena za instalaci chipu(včetně chipu) je 2500. Jednalo se o chip Wasabi Zero firmware 1.4. (což je pravděpodobně  následník V3) Samotná cena chipu je okolo 50$ + poštovné z tramtárie

Nějaké užitečné odkazy

rozebrání Wii>>

stránky chipu Wasabi>>

podrobnosti o všech chipech>>

fórum o chipování>>

spřátelený web o hackování Wii>> (česky)

jak jsem již zmínil, ohledně chipů jsem laik, pokud jsem uvedl něco chybně, prosím opravte mě

Zanechte komentar

You must be logged in to post a comment.