DECA SPORTS

Napsal admin dne 23 Leden 2009

compilation

Deca Sports jsou hrou vydanou pouze ve formátu NTSC pro USA, ale to mě nebrání tuto  kolekci miniher zrecenzovat. Majitelé chipů či hacknutých konzolí se nemusí omezovat jen na hry v PALu.

badminton_girl3

Tato kolekce minisportovních disciplín obsahuje Badminton, Fotbal, Plážový Volleyball, Basketball, Lukostřelbu,Curling, Snowboardcross, Krasobruslení, Motocross a na závěr Motokáry.

render_kart5

Seznam je to slušný, navíc sportovní odvětví které se většinou na Wii nevidí. Trailer mě velice upoutal a tak jsem si hru opatřil.

Studio, které hru vyvynulo je tak trochu legendární Hudson soft. Dalo by se říci že na co sáhnou, nese známku kvality. Deca Sports nejsou vyjímkou, jistá známka kvality je vidět, ale zas tak nejásejme. Sice vás to nemusí zrovna oslnit ale snad  vás to pobaví a na čas zabaví. Tato kolekce her je zvládnuta se stylem ale ani on jí moc nepomohl. Jsou zde  hry  slabší i povedenější a ovládání je téměř vždy nedotažené. Menu je chvílemi matoucí a hudební podkres je opravdu stereotypní. . K hraní je  potřeba nejen WiiMote ale často i Nunchuck takže na hry pro více hráčů je potřeba plná sestava ovladačů

render_supercross6

Badminton - vcelku hratelná variace tennisu z WiiSports, bohužel pohled z boku trochu nechápu

badminton2

Fotbal - vcelku pěkně zpracovaný, bohužel velice špatně hratelný fotbal. Díky umělé inteligenci brankáře je téměř nemožné dát ale i dostat gól.

soccer2

Beach VolleyBall - milá a hratelná záležitost, bohužel jen napoprvé, když to chvíli hrajete, přijde vám že jen pozorujete co ostatní spoluhráči dělají.

volleyball3

Basketball - opět milé, neurazí ale nenadchne, opět jste tak trochu pozorovatzel s občasným máchnutím WiiMotem

basketball1

Lukostřelba - alespoň trochu změna v ovládání, bohužel možnost ovlivnit přesnost téměř nulová…

archery2

Curling - možnost ovlivnit směr jsem nepochopil, ale aspon blbouni s metačema fungují jak mají.

curling1

SnowboardCross- jelikož intenzivně hraji Shauna Whita, zdrzim se komentare, je to prostě mini sjezd proti protivníkům, zábavné pouze při hraní ve více lidech.

snowboard3

Krasobruslení - tohle je opravdu zábavná záležitost, nunchuckem udáváte směr jízdy v sestavě a WiiMotem trikujete. Hra není na dlouho ale pobaví.

figureskating4

MotoCross - ovládání podobné jako u Mario Kart, při větším skoku jde trikovat, zábavné ve více hráčích.

supercross3

Motokáry - ovládání podobné jako u Mario kart, smyky jsou samozřejmostí

kart1

Závěrečné hodnocení : 50%

Zanechte komentar

You must be logged in to post a comment.