Kategorie | Wii hry, Závodní hry

Tags |

Mario Kart Wii

Napsal admin dne 21 Leden 2009

mario-kart-wii-box

Mario Kart Wii

Závodních titulů na Wiičko není mnoho, těch dobrých ještě méně. Kromě ověřených NFS apodobně je tu tato alternativa, navíc s výborným,  rozmanitým ovládáním a proklatě zábavným nádechem. Ke hře se vztahuje také možnostž jednoho obvykle neobvyklého příslušenství. Tím je volant(nevolant), ten nese jméno Wii Wheel.

wii_mario_kart_wii_wheel

Hru lze hrát několika způsoby. Těmi jsou následující, WiiMotem, Wiimotem+Nunchuckem, Ovladačem z Gamecube či Classic controlerem a nakonec pomocí Wii Wheel. Toto příslušenství lze koupit v boxu se hrou nebo i samostatně(což je dobrá zpráva pro hráče “zálohovaných her”. Lze zakoupit originál ale i neoficiální verzi, obojí za velice příjemnou cenu.

mario-kart-wii

Nyní budu hodnoti po odehrání několika hodin(+- 3). Hra je sice trochu dětská, ale chybějící reálnost nahrazuje chytlavostí, výborným multiplayerem a hlavně tím že je sakra zábavná.

wii_mario_kart_wii_bikes

Nechci se přít zda má geniální grafiku ale na možnosti Wiička je opravdu dobrá, staří známí Mario a spol jsou roztomilý a jejich vozítka nemají chybu.

wii_mario_kart_wii_karts

K dispozici jsou závody dvoustopých vozítek o různých kubaturách, to samé platí pro jednostopé motorky, které jsou zde také k dispozici. A aby to nebyl Mario aby to nebyly jen závody. Je to doslova boj, zastoupené jsou zde krabice s otazníkem a když nimi projedete, získáte nějakou výhodu, nevýhodů či zbraň na likvidaci protivníků, to samé mají dostupné protihráči a sem tam se stane že vás někdo sejme, nejmíň příjemné, až nas.rající je když máte přes celej screen fleky od oleje a jedete naslepo.(grrrrrrr) Tratě jsou opravud Různorodé s velkým R. Prostě jak na horské dráze(doslova)

wii_mario_kart_wii_mario_ch

Hen Hééééééééééééén, uWiiiiiii……no prostě je to cvrkot. Zábavný titul který by neměl minout žádného vlastníka Wiička. Pokud máte Wii připojené na net….získáte mraky protihráčů


Zanechte komentar

You must be logged in to post a comment.