Kategorie | Společenské hry, Wii hry

Tags |

Wii Play

Napsal admin dne 10 Leden 2009

wii_play_wallpaper_1280_1

Wii Play je soubor 9 her, hra je běžně k dostání při koupi s druhým Wiimote, jedná se o kolekci spíše demonstrativních her, tj her které demonstrují možnosti Wiimotu. Nejedná se sice o 3D hry ale neznamená že jsou špatné. Minihry nejvíce zabaví skupinu lidí na dlouhý čas. Nintendo to ví a drží se pořekadla “v jednoduchosti je síla”. Ačkoliv se nejedná o nijak genílní hry, rozhodně pobaví.

wii_play_europe

První minihrou je střelba na cíl. Je to trochu retro, ale ve dvou je to zábavné.

wiiplay3

Druhou minihrou je postřehovka kde vyhledáváte  Mii postavičky dle zadání, můžete hledat dva stejné Mii, nebo nejrychleji se pohybující, postavičky se leckdy pohybují, jezdí po eskalátorech a občas je nesnadné najít požadované..

wiiplay0

Třetí minihrou je Ping-Pong, na něj jsem se velice těšil, bohužel jsem se dočkal zklamání, čekal jsem něco srovnatelného s Tennisem z WiiSports. Bohužel není. Ovládání je úplně jiné a ne příliš praktické.

wiiplay7

Čtvrtou minihrou je demonstrace natáčení WiiMotem. Máte za úkol natočit Mii postavičky do správného úhlu aby sedli do bubliny.

wiiplay6

Pátou minihrou je Laser Hockey, z reálu to možná znáte jako airhockey.

wiiplay2

Šestou minihrou je kulečník překvapivě dobře udělaný.

wiiplay5

Sedmou minihrou je rybaření, sice je velice nerealistické ale nápad není špatný, bohužel hratelnost není tak zcela povedená.

wiiplay1

Osmou minihrou jsou celkem zábavné závody. Jezdíte na krávě a ovládáte směr jízdy natáčením Wiimotu. Máte za úkol trefit co nejvíce strašáků a přeskakovat překážky(škubnutím WiiMotem nahoru). Jednoduché závody jsou jednou z nejzábavnějších her z této miniserie.

wiiplay8

Poslední devátou hrou je souboj tanků, k této hře potřebujete i nunchuck. Tím ovládáte kam tank pojede a Wiimotem určujete km bude tank střílet.

wiiplay9

Zanechte komentar

You must be logged in to post a comment.