Kategorie | Sportovní hry, Wii hry

Tags |

Top Spin 3

Napsal admin dne 20 Leden 2009

top-spin

Téměř každý kdo si koupí Wii narazí na Wii Sports a tam na Tennis. Po čase začne hledat jinou variantu, doufá v lepší realističtější provedení. Zda je tomu u Top Spinu s číslem 3 je otázka.

12694

Hra přináší mnoho nového. Hlavní je asi snaha o reálnost. A právě to je možná kámen úrazu této hry ve verzi pro Wii. Na jiných platformách by se možná dalo mnohé přehlédnout , ale na Wii existuje výborný tennis z Wii Sports a dělá to topspinu velice těžké. Hratelnost  Top Spinu je o mnoho slabší. Navíc neuvěřitelně mrtvá atmosféra a suchost hry to jako celek zabíjí. Zas tak špatné to není, ale vhozený potenciál vývojáři zabili.

topspin3wii

Oproti Wii Sports tennisu se tento hraje i pomocí nuchuku. Toto jsem ocenil ale také proklel. Směrová páčka na nunchuku udává směr pohybu hráče, bohužel jsem se moc často setkával s tím že když jsem chtěl aby šel vlevo, tak šel ale wiimote již nereagoval na povel oděhrát míček. Nebo on reagoval ale velice opožděně. hra chce bleskové reakce hraničící s nutnosti předvídat o 2-3 vteřiny dopředu.

To že hra přináší reálné jména je pěkné ale nemohu překousnout to že na Wii je graficky celkem ošizen oproti jiným platformám. Ošizen s velkým O.

Shrnuli to, je to zklamání, které sice asi znova vyzkouším, ale opravdu jen zřejmě jen vyzkouším.

Zanechte komentar

You must be logged in to post a comment.