Kategorie | Balance Board, Informace

Wii Fit

Napsal admin dne 09 Leden 2009

wii_ifit

Speciální cvičební program Wii Fit, určený pro herní konzoli Wii, představuje zcela unikátní a ojedinělý počin na poli interaktivní domácí zábavy. Několik jednoduchých cvičení vám pomůže udržet si fyzickou kondici, a to bez nutnosti trmácet se do přeplněných fit center. Stačí pár minut denně a budete se cítit skvěle.

wii-balance-board-1

Součástí Wii Fit je speciální cvičební podložka Wii Balance Board, vytvořena výhradně pro konzoli Wii. Podložka pomocí speciálních tlakových senzorů snímá rozložení vaší rovnováhy a tím přenáší vámi prováděné cviky na televizní obrazovku. Umí na základě váhy vyhodnotit váš Body Mass Index (BMI) a sledovat jeho vývoj během vámi zvoleného období. Wii Fit, váš osobní digitální trenér, pečlivě a efektivně kontroluje dosažené výsledky, podle kterých následně upravuje váš individuální cvičební plán.

vdp226c45_screen54_large

wii-fit-11

Wii Fit nabízí více než čtyři desítky osvědčených cvičení ze všech myslitelných odvětví: počínaje tréninkovými programy pro posílení svalové hmoty, přes aerobik, jógu a konče zábavnými minihrami, které spolehlivě pobaví vás i vaše okolí. Ať padne vaše volba na cokoliv, můžete se spolehnout, že kromě atraktivního rozptýlení docílíte i vítaného „protažení” vaší fyzické schránky.

wiifitfinalactivity11 wiifitfinalactivity61

vdp226c46_screen38_large

Zanechte komentar

You must be logged in to post a comment.